Maceranın Böylesi: Dağ başında tatil

0
1749

Sadece yürüyerek, tırmanarak, çelik halatta kayarak ulaşabiliyorsunuz. Nereye mi?  Peru’nun Kutsal Vadisi’nde bir dağın tepesinde yerden yaklaşık 366 metre yukarıya asılmış  şeffaf, lüks kapsüllere. Cusco’daki Skylodge Adventure Suites,  toplam 8 kişi kapasiteli üç özel kapsül süitten oluşuyor.

Çarpıcı Kutsal Vadi manzarasını 300 derecelik bir açıdan görmeyi sağlayan her kapsül suit, dört yatak, yemek odası, güneş enerjili aydınlatma, ve banyoya sahip. Güneşi engellemek ve mahremiyet sağlamak için perdeleri de olmakla birlikte, konuklar nefes kesen manzaraların keyfini çıkarmak için bu perdeleri genellikle açık tutmak isteyorlar.

Suitlerde konuklara kahvaltı ve akşam yemeği ile birlikte şarap ikram ediliyor. Yemek taze ve  deneyimli bir dağcı tarafından misafirlere getiriliyor.

İster amatör bir dağcı olun , ister dağa tırmanma konusunda hiç bir tecrübeniz olmasın , Skylodge’da bir gece geçirerek macerayı doruklarda yaşayabilirsiniz.

Otelde konaklamanın bedeli 450 dolar civarında. Tüm önde gelen seyahat sitelerinde ve airbnb de rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Neredeyse tüm kullanıcılar tarafından mükemmel olarak yorumlanmış.

Web sitesi işe: www.naturavive.com

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here