Öyküleriniz

Öyküleriniz (0)

Biraz bilim, biraz edebiyat, bolca hayal gücü ve en önemlisi yazdıklarını okuyucuyla paylaşabilme cesareti. Sizleri özgün öykülerinizi bu köşede yayınlamaya davet ediyoruz. Haydi içimizdeki cevherleri keşfedelim.
Kurallara gelince; öncelikle genel ve evrensel ahlak ve insanlık kurallarına aykırı yazılar yayınlanmayacak, alıntı, çalıntı, kopyalama olmayacak, öykülerin hukuki ve cezai sorumluluğu tamamen yazarına ait olacak.
Konu sitemizin amacına uygun olarak okuyucuları bilimsel düşüncenin, araştırmanın önemi hakkında teşvik edici, aklın öne çıktığı ve mümkünse hayret uyandırıcı olmalıdır.
Bu bir yarışma değil, herhangi bir bütçemiz olmadığı için bir ödül vermemizde mümkün değil.Ödülünüz yazılarınızın okuyucularla buluşması, onlar tarafından eleştirilmesi ve değerlendirilmesi olabilir. Ancak şunu yapabiliriz: öykülerinizin yayınlandığı sayfalarda açacağımız sponsor köşesinde yazılarınızı beğenip sizlere destek olmak isteyecek kişi, kurum veya kuruluşları sponsorunuz olmaya davet eder, sponsorluk bedelini hesabınıza aktarmalarına aracı olabiliriz.
Denemeye değer diyorsanız haydi başlayalım.